KONST / Litografier / Serigrafi 11609541
nr 1160 9541
Erik H Olson
(1909-1995), Sverige
Serigrafi, Signerad och numrerad 81/100, bladets mått: 59x66, löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 februari 2018
kl 18:28:25
250 kr
300 kr
Erik H Olson
Läs mer om Erik H Olson